Retelman Elektronik Makine Sanayi

Hakkımızda

Hakkımızda

Retelman Elektronik

Kablo gruplama sektöründe faaliyet göstermek üzere 2003 yılında kurulan firmamız, yenilikçi hizmet anlayışı yapısıyla elektrik - elektronik, beyaz eşya, otomotiv, ısıtma - soğutma sektörlerinin kablo ağacı ihtiyaçlarına hizmet vermektedir.

Retelman Elektronik Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen; güvenilir, verimli ve yenilikçi bir şirket olarak 2016 yılı itibari ile elektronik kart dizgi üretim tesisini bünyesinde devreye almıştır.

Kurulan elektronik kart üretim hattı ile her türlü elektronik kartın SMD ve T.H. dizgisi IPC-A-610 standartlarına uygun şekilde prototip veya seri olarak yapılabilecek kabiliyete sahip olmuştur.

Üretimin yanı sıra elektronik komponent temini, PCB yapımı, Çelik elek yapımı, 3D printer çıktısı, PCB çizimi ve yazılım konularında da destek vermektedir.

Fiyat / performans açısından müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet anlayışını en makul fiyatlarla sunmaktadır.

Bu anlamda müşteri memnuniyetini amaç edinen Retelman Elektronik, teknik ve idari kadrosunda uzmanlaşarak, Kablo Gruplama ve SMD Dizgi sektörlerinde her geçen gün değişen ve gelişen piyasa taleplerini yakından takip etmiş ve müşteri ihtiyaçlarına her zaman cevap verebilme yetkinliğini göstermiştir.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışan Retelman Elektronik, marka tescilinden ISO 9001 kalite belgelerine değin yeterliliğini tescil ettirmiş ve müşterilerine bu yeterliliklerin ve ciddi iş yönetimi prensiplerinin ışığında hizmet vermeye devam edegelmiştir.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını yerine getirerek siz değerli müşterilerimize ürün ve hizmet konusunda destek vermekten gurur duyarız.

Retelman Elektronik Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.